Info

repertuar    |       sprzęt        |     pytania       |       polecamy

Ile kosztuje Wasz zespół?

Standardowa cena to 5500 zł na rok 2019-2020. Cena może się różnić
w zależności od takich czynników jak: odległość, czas jaki mamy grać i termin wesela. Na pewno 10-godzinne wesele w lutym blisko nas będzie tańsze niż wrześniowe 12-godzinne w dalekich stronach. Jesteśmy otwarci na różne propozycje.
Szczegóły i negocjacje z naszym menagerem.

Co trzeba na imprezie zapewnić zespołowi?

Wymagamy dwóch ciepłych posiłków i napojów (kawa, herbata, soki itp.) W naszych stronach obsługa wesela zwykle otrzymuje to co goście, ale nie jest to obligatoryjne. Alkoholu na imprezie nie pijemy. Proszę pamiętać, że duży zespół potrzebuje miejsca (min. 15 m kw.) oraz dostępu do prądu. Prosimy tak zaaranżować układ sali aby orkiestra była skierowana w stronę parkietu.

Jak można sprawdzić czy macie wolny termin?

Można do nas napisać lub zadzwonić. Jest także możliwość szybkiego sprawdzenia naszej dostępności tutaj

Czy wymagacie zaliczki tytułem rezerwacji terminu?

Tak, wymagamy zaliczki w wysokości 15-20% wartości umowy. W przypadku odwołania imprezy zaliczka przepada. Jeśli Państwo przełożą imprezę na termin nam pasujący – nie przepada.

Czy gracie tzw. wyprowadzenia?

Nie. W naszych rejonach ten zwyczaj już zanikł. Jeśli Państwo potrzebujecie to służymy kontaktami do muzyków grających tzw. wyprowadzenia oraz uświetniających ślub grą na instrumencie (skrzypce, trąbka, fletnia) lub śpiewem

Czy prowadzicie obrzędy weselne?

Tak – standardowo powitanie gości, podziękowanie rodzicom, oczepiny oraz dodatkowe rzeczy do ustalenia.

Czy prowadzicie zabawy?

Tak, prowadzimy zabawy wg życzenia zamawiającego. Staramy się prowadzić je w sposób zabawny lecz nie obrażający nikogo. To w jakie zabawy będziemy prowadzić zależy głównie od was. Często zamawiający nie życzą sobie takich atrakcji, wtedy po prostu więcej gramy :)[/vc_column_text][/vc_column]

Co składa się na wasz repertuar?

Zespół ma brzmienie pop-rockowe i nie jest typową orkiestrą weselną jakich tysiące.
Repertuar stanowią piosenki polskie (ok 75%) – standardy z lat 60-80, trochę popu i rocka, muzyka z lat 90 i nowości, gramy także utwory biesiadne i na życzenie disco polo. W repertuarze mamy także kilkanaście utworów po angielsku i hiszpańsku. Zawsze możemy wysłać aktualny repertuar e-mailem. Jest on też dostępny tutaj

Czy i gdzie możemy Was zobaczyć na żywo?

Jeśli materiały na naszej stronie nie są przekonywujące, zapraszamy na naszą próbę w Zabrzu – prosimy o telefon w celu uzgodnienia terminu. Można po wcześniejszym ustaleniu zobaczyć nas także na imprezach, na których gramy.

Czy możecie zagrać na pierwszy taniec wybraną przez nas piosenkę?

Jeśli mamy ją w repertuarze to oczywiście. Jeśli nie to możemy ją opracować, jeśli będzie miała dla nas walor użytkowy i będzie pasowała do naszych głosów i repertuaru. Jeśli jest to nietypowa piosenka lub macie Państwo wyćwiczony własny układ choreograficzny polecamy odtworzenie oryginału z odtwarzacza.

W jakim składzie gra zespół? Czy gracie w mniejszym składzie?

Zespół gra tylko i wyłącznie w pełnym 6-osobowym składzie. Nie używamy podkładów, playbacków i loopów.

Jak długo gracie na weselu?

Standardowo do 12 godzin od pojawienia się gości na sali. Gramy w blokach po 5-7 utworów z przerwami na posiłki, odpoczynek i inne atrakcje (do 15 min). Staramy się koordynować przebieg imprezy z Państwem i z obsługą sali. Poprawiny gramy do 6 godzin. W wyjątkowych przypadkach jest możliwość przedłużenia imprezy za dodatkową opłatą.

telefon kontaktowy 724 45 34 45 e-mail: partytime.zespol@gmail.com