To my Party Time

Zespół Party Time Cover Band

Gabrysia "Gabs"

Śpiewa, dośpiewuje, improwizuje, podśpiewuje, mruczy ulubiony instrument ukulele oraz tamburyn, jedna kobieta zwana kolegą w składzie, która wie jak wszystkich ubrać.
Specjalizacja:
– Wokal,
– Ukulele,
– tamburyn,
– shaker

Michał "Bami"

Wokal.
Konferansjer.
Instrumenty klawiszowe. 
Manager Mózg operacyjny i główna siła napędowa zespołu. Tytan pracy i perfekcjonista. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Mów mu Mamo.

 

Andrzej "Endru"

Instrumenty perkusyjne.
W zespole perkusista jednak ogólnie czego nie dotknie na tym gra. Szkoli, uczy, „warszatuje”. Muzyk cały ciałem i duchem. W życiu wyznaje jedną zasadę, że nie wypada to dać synowi na imię Alfons. 
Specjalizacje:
– Wszystko co wydaje dźwięki:)
– Time 
– Wszelakiego rodzaju dzwonki, bębenki, talerzyki itp. 

Arkady

Gitara Basowa 
Arkady to nasz mistrz niskich tonów, słychać go jedynie kiedy nie gra! Porusza wszystkimi nogawkami na parkiecie. Śpiewa, tańczy, recytuje. Akrady ma dziadka bosmana, który od czasu do czasu pali fajkę na swojej łajbie, jego marzenia cały czas są w kierunku pięknej wolnej Viktorii, której szuka co wesele. Wszystkie szalone panie, które mają kolor oczu zielony przez które oszalał znajdą w nim nie tylko zawodowego muzyka, ale i wspaniałego tancerza. 

Specjalizacja:
– Gitary Basowe 1, 2, 3, 4, 5, i tak dalej Strunowe:)
– Solówki basowe na zlecenie i bez zlecenia również

Paweł

Gitara elektryczna
Paweł nie możemy napisać, że muzyka to jego pasja ponieważ muzyka to jego całe życie!!!. Śpiewa, gra i prowadzi wszystkich do celu. Solówki to jego pasja 
Młody wilk sceniczny
specjalizacja:
 – Pierwsze głosy,
 – Drugie głosy
 – solówki na zlecenie i bez zlecenia również. 

telefon kontaktowy 724 45 34 45 e-mail: partytime.zespol@gmail.com