Informacje o zespole

Jak można sprawdzić czy macie wolny termin?

Można do nas napisać E-mail: partytime.zespol@gmail.com 
zadzwonić 724 453 445, 
Można również szybko sprawdzić nasz Kalendarz oraz Wydarzenia.
Sprawdź nasz Kalendarz
Sprawdz nasz Wydarzenia

Czy wymagacie zadatku tytułem rezerwacji terminu?

Tak, wymagamy zadatek w wysokości 15-20% wartości umowy zadatek jest wpłacana na nasz numer konta bankowego z rachunku osoby, która jest na sporządzonej umowie. W przypadku odwołania imprezy zadatek przepada, chyba że przełożymy datę uroczystości na dogodny inny termin.

Czy prowadzicie obrzędy weselne?

Tak – oczywiście Gabrysia, Artur oraz Michał prowadzą wszystkie obowiązkowe obrzędy takie jak powitanie gości, podziękowanie rodzicom, oczepiny oraz dodatkowe atrakcje jakie Para Młoda wraz z organizatorami uroczystości przygotowują na ten wyjątkowy dzień. Najpóźniej miesiąc przed wydarzeniem spotykacie się z Michałem, który przygotowuje wraz z wami mini scenariusz waszego wyjątkowego dnia. Właśnie wtedy ustalamy ostateczne godziny waszego przyjazdu na sale, czy dodatkowych atrakcji jakie przygotowane są dla Waszych Gości.

Czy prowadzicie zabawy?

Tak, prowadzimy zabawy wg życzenia zamawiającego. Staramy się prowadzić je w sposób zabawny lecz nie obrażający nikogo. To w jakie zabawy będziemy prowadzić zależy głównie od Was. Z miesięcznym wyprzedzeniem spotykamy się zdalnie lub stacjonarnie w naszej siedzibie ustalamy wszystkie szczegóły, które są istotne do poprowadzenia Waszej uroczystośći
Sprawdź listę najczęstszych zabaw weselnych tutaj

Co składa się na wasz repertuar?

W skład repertuaru wchodzi szeroki wachlarz utworów muzyki polskiej i zagranicznej tak, by każdy z gości mógł znaleźć coś dla siebie. Aktualny spis utworów znajdziecie w zakładce tutaj. Bieżąco uzupełniamy go o najświeższe hity, na życzenie możemy opracować dodatkowe wybrane przez was piosenkę.

Czy posiadacie Oświetlenie sceniczne?

Tak w naszej ofercie standardowej jest oświetlenie sceniczne.
4 Głowice 120 W
4 Głowice 80 W
4 Belki LedBar RGB
4 Belki LedBar z sunstrip
Zwykły dym oraz mgła do wzmocnienia efektów świetlnych

Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie
Ciężki dym do pierwszego tańca – usługa dodatkowo płatna.

Czy i gdzie możemy Was zobaczyć na żywo?

Jeśli materiały na naszej stronie oraz na youtube nie są przekonywujące, zapraszamy na naszą próbę w Zabrzu – prosimy o telefon w celu uzgodnienia terminu.

Czy możecie zagrać na pierwszy taniec wybraną przez nas piosenkę?

Jeśli mamy ją w repertuarze to oczywiście. Jeśli nie to możemy ją opracować, jeśli będzie miała dla nas walor użytkowy i będzie pasowała do naszych głosów i repertuaru. Jeśli jest to nietypowa piosenka lub macie Państwo wyćwiczony własny układ choreograficzny polecamy odtworzenie oryginału z odtwarzacza.

W jakim składzie gra zespół? Czy gracie w mniejszym składzie?

Zespół gra tylko i wyłącznie w pełnym 5-osobowym składzie. Nie używamy podkładów, playbacków i loopów.
Informacje o Zespole Party Time Cover Band znajdziecie również Tutaj.

Jak długo gracie na weselu?

Standardowo do 12 godzin od ustalonej wcześniej godziny. Gramy w blokach po 5-10 utworów z przerwami na posiłki, odpoczynek i inne atrakcje. Staramy się koordynować przebieg imprezy z Państwem i z obsługą sali. Poprawiny gramy do 6 godzin. W wyjątkowych przypadkach jest możliwość przedłużenia imprezy za dodatkową opłatą.

Ile kosztuje Wasz zespół?

Koszt usługi wyliczamy dla was na podstawie ilości godzin standardowo jest to 12 godzin uroczystość weselna, poprawiny weselne w wymiarze 6 godzin, Eventy i inne uroczystości na podstawie przesłanych danych od organizatora.
Koszt dojazdu liczny jest od naszej siedziby w Zabrzu
41-800 Zabrze
ul. Grunwaldzka 14c/1
Powyżej 100 km od naszej siedziby doliczamy koszty noclegu lub zapewnia nocleg organizator imprezy.

Czy posiadacie w swojej ofercie Ciężki Dym do pierwszego tańca?

Tak posiadamy w naszej ofercie maszynę do Ciężkiego dymu, tylko jest to usługa dodatkowo płatna.

Czy gracie tzw. wyprowadzenia?

Nie, ale możemy pomóc wam w znalezieniu takich osób w waszym regionie.

Co trzeba na imprezie zapewnić zespołowi?

Wymagamy dwóch ciepłych posiłków i napojów (kawa, herbata, soki itp.) W naszych stronach obsługa wesela zwykle otrzymuje to co goście, ale nie jest to obligatoryjne. Alkoholu na imprezie nie pijemy. Proszę pamiętać, że duży zespół potrzebuje miejsca (min. 15 m kw.) oraz dostępu do prądu. Prosimy tak zaaranżować układ sali aby orkiestra była skierowana w stronę parkietu.
Wszystkie informacje o Zepole Party Time Cover Band.

telefon kontaktowy 724 45 34 45 e-mail: partytime.zespol@gmail.com